To, co provedla Hamplová za účelem získání popularity s šířením blábolu „od KHS“ ohledně tubery, kterou tady všude plivou Ukrajinci, je bezpochyby hnusné. Měla by za to být samozřejmě potrestána, ale jen na úrovni morální, a to:

  • nedůvěrou voličů,
  • odsouzením ze strany klientů, kterým lhaní vadí,
  • posmíváním se,
  • tím, že se s ní nebudou někteří bavit a třeba by nešli na akci, kde se tato lhářka vyskytuje, stejně jako by mnozí nešli někam, kde je Fiala, Taťka Šmoula, Pekarová a jiné obludky.

Je ale naprosto, ale naprosto odsouzeníhodné, vyšetřuje-li naši První dámu policie, stejně jako je směšné to, co provedla Advokátní komora.

Policie prověřuje senátorku Janu Zwyrtek Hamplovou kvůli možnému šíření poplašné zprávy. Senátorka v úterý na sociální síti nabádala k návštěvě doktora. Za vším stálo sdílené smyšlené upozornění hygienické stanice na výskyt tuberkulózy, kterou mají šířit ukrajinští vojáci na výcviku na Olomoucku. Hamplová ještě v úterý večer zaslala novinářům zprávu, kde se omlouvala a odkazovala se na důvěryhodný zdroj.

Můžeme být každopádně vděční, kolik odporností vyblily soudy, státní zástupci, policajti a jiné nemilé existence během covidu, protože dost těžko je vůbec možné použít normy trestního práva na počin Amazonky.

Pamatujete ještě na bláznivého Flegra, který už je na smetišti dějin a jeho čas vymezený 5 minutami covidové slávy dávno skončil? V době, kdy jsem ještě naprosto imbecilně věřila, že jde něčeho vůči státu dosáhnout, jsme na toho hajzlíka podali trestní oznámení (i když už tehdy jsme si myslela, že je to zbytečné, ale dost se mě osobně dotkly ty děti označené za toxický odpad, i když přitom právě ony tu trapnou ochranu zranitelných odskákaly třeba tím, že neměly ani svoje milované sportovní kroužky).

Mj. jsme tehdy říkali, že ten plešatej blbec šířil poplašnou zprávu tím, že opakovaně a s gustem v médiích uváděl, že:

„Protože ty lidi, když budou vidět ty mrazírenský vozy nebo chladírenský
vozy před těma nemocnicema, tak do práce chodit nebudou…a zdá se, jako to ještě nemám úplně potvrzený, že to bych chtěl, aby dělali pořádně statistici, ať se na to podívají, mám prostě dojem, že mám dojem, že stoupá i ta smrtnost.

„S dětmi by se mělo zacházet jako s nebezpečným odpadem – když se
nákaza dostane na seniora, tak je extrémně ohrožený na životě.“

Já se bojím, že jsou lidi příliš málo vystrašení. Já jsem teď dělal dotazník,
který mi vyplnilo už 38 tisíc lidí, na kterém se ukázalo, že ti, kdo mají úzkost, tak mají menší pravděpodobnost, že se nakazí koronavirem. Úzkost nebo deprese není legrace, tím nás vybavila příroda právě pro tyhle případy. To, že se toho lidi přestali bát, naštěstí teda většina ne, ale ta křiklavá menšina tady je, tak to je tragédie. Kdyby se lidi víc báli, tak tady nemuselo být přes 7 tisíc mrtvých,” prohlásil Flegr.

Haha, když si to člověk čte zpětně, řekl by, že to fakt musel šířit prominentní chovanec z psychiatrický léčebny?

Jedna z mnoha odporných krys ze státního zastupitelství k tomu tehdy řekla:

„Je třeba uvést, že je třeba striktně rozlišovat mezi informací jako takovou, která může být pravdivá či nepravdivá, a analýzou, názorem či komentářem, který může sice vycházet z nějaké odbornosti, ale v zásadě vyjadřuje subjektivní přesvědčení či postoj toho, kdo tuto analýzu či názor podává. V takovém případě se lze jen stěží posoudit pravdivost či nepravdivost takového názoru a je pak na každém jednotlivci, jak si ho vyhodnotí, a to jak s přihlédnutím k osobě autora, tak i v porovnání s informacemi a dalšími názory, které má k dispozici. Vzhledem k nedostatku objektivní stránky trestného činu šíření poplašné zprávy podle § 357 tr. zákoníku, tedy šíření nepravdivé zpráv, je pak již úmysl autora z hlediska trestního práva lhostejný, je tedy irrelevantní že prof. Flegr v některých rozhovorech připustil, že jeho záměrem bylo „strašit“.

Tak chcu vidět ty policajty, co s Hamplicí udělaj‘. Měla prostě názor, no ne?