Včera jsem psala, jak ctnostní lidé v talárech na Nejvyšším správním soudu řekli neočkovaným, ať si trhnou nohou, že jako podlidi nemají právo na tzv. zbytné služby (tj. cokoliv jiného, než nákup základních potravin) a že kdyby si chtěli stěžovat, tak to není diskriminace.

Vtipné je, že jedna taková soudcovská ochechule sama po zbytných službách toužila natolik, že neváhala podle tvrzení švestek uplácet sociálně slabou ženskou, aby místo ní šla na test a zajistila jí půl roku svobody. Jen se podívejte, jaká to přitom byla odpovědná nositelka respirátorů!

Zdroj printscreenu: Česká justice

Jak zjistila Česká justice, měla být podle tvrzení policie mezi těmito zájemci i soudkyně KS v Plzni Eva Sofie Vodičková. Obžaloba tvrdí, že měla požádat svého lékaře o vystavení žádanky na PCR test a poskytnout ženám i svoji průkazku zdravotní pojišťovny. K vyplacení peněz nakonec nedošlo, protože test vyšel negativně. Soudkyně proti obvinění podala stížnost, v níž vinu odmítla s tím, že nikoho ze spoluobviněných nezná, nikdy s nimi nekomunikovala, nic neslibovala, ani nepředávala a nikam je za sebe neposílala. Státní zástupkyně Obvodního státního zastupitelství pro Prahu 9 její stížnost zamítla.

Tak co, jak vám je? Dobře? Cítíte se být hrdým občanem tohodle hnusnýho odpornýho státu?