Je sobota, den zábavy a odpočinku. Proto je taky čas na komiks. Na záchodě máme Garfielda, který žije ve starém dobrém jednoduchém světě krásných a radostných osmdesátek, kdy všechny světlé zítřky byly před námi. Ručím vám za to, že tyhlety knížky napomáhají peristaltice střev jako máloco (krom ranní kávy, tak dobře dvou, tří…).

Navečer mi kamarádka poslala komiks, který vám na rozdíl od Gardfielda, pokud to, co se děje okolo vás, berete moc vážně, způsobí zácpu. Jde o nové dobrodružtví Avengerů. Pominu, že když se moje děti chtějí s kamarády pořádně pourážet, řeknou si, že jsou „Kapitán Amerika“, toho otravného správňáka totiž opravdu nemají rádi a jeho smrt ve filmu, stejně jako jiných „hrdinů“, ze kterých se postupem času stali woke blázni, byla důvodem k oslavě. I ty děcka chápou, jak trapné to celé je, aniž byste jim museli cokoliv říkat… (ale starší marvelovky rádi mají, to zase ano).

Nad novými příběhy se děti doslova popadaly za břicho. Zmrtvýchvstavší soudruzi od Marvela se totiž dali do služeb dobra a bojují spolu s Pfizerem za zvýšení míry vakcinace v populaci (zdroj printscreenů Marvel.com):

Celé je to strašně stupidní, ale závěr je prostě bombastický:

Zapamatujte si pravé budovatelské heslo dne:

The Avengers are doing their part to help keep us safe, now it’s time for us to do ours BY STAYING UP TO DATE WITH COVID-19 VACCINATIONS!

No uznejte, není to snad ještě lepší než nablblá snaha Googlu přesvědčit nás o tom, jací že jsou Ukrajinci boží národ? Já už tomu skoro, skoro věřím a brzo budu mít Oksany i jejich děti fakt, ale fakt (přísahám na pupík) nade vše ráda a taky si nechám píchnout všechny dávky, které jsem zatím promeškala naráz a nějaké do zásoby. Přiznejte se, že to korporacím taky baštíte, stejně jako já!

No, raději než internetu se budeme s Davidem věnovat tomu, co je důležité: celeru na zahradě, přemlouvání zedníka na udělání fajnových omítek, kontrole našich zásob, abychom je udržovali čerstvé a aktuální, vydělávání peněz k přežití, potomkům, aby i nadále zůstavali bdělí a nedůvěřiví, psům, kočkám a slepicím, procházkám, povídání si, sledování dobrých seriálů a normálnímu životu a radosti. Jo a samozřejmě (ale to už ani nemusím psát) – pití piva.