Včera jsem měla hodně o čem přemýšlet po diskusi o Martině Bednářové, která se proslavila svými stupidními názory prezentovanými před žáky. Ne že bych souhlasila s jejím trestním stíháním, to mi přijde absolutně ujeté, ale byla bych ráda, kdyby víc učitelů, kteří mají tendence sdělovat svoje názory ve valné většině nepříliš inteligentních bytostí světu a dětem, končilo na dlažbě bez možnosti se do vzdělávacího procesu kdy vrátit. Právě ženštiny jako je Bednářová a její slepičí kolegyně, které mají potřebu děti nad rámec nezbytně nutných blábolů z osnov zatěžovat svými myšlenkovými pochody, jsou důvodem, proč nechci svoje potomky na základní školu posílat. Vám snad nevadí, že učitelé/ky valí dětem do hlavy bohapusté nesmysly?

Pro pořádek si zopakujme pár blafů, které měla Bednářová potřebu dětem říkat:

„Ti Rusové byli v té oblasti Doněcka a Luhanska zabíjeni, likvidováni jenom proto, že to byli Rusové. A byli likvidováni vlastně opravdu ukrajinskými nacistickými skupinami tak, že se zatloukly dveře do baráku, ten barák se zapálil, stáhli se ti lidé zaživa z kůže, vraždily se děti a tak dále.“

Pak měla drzost tvrdit, že „cílem dané hodiny bylo, aby se žáci dokázali zorientovat v dostupných informacích, aby se naučili vnímat polarizaci společnosti, odlišný názor brali jako věc běžnou, která je nijak neohrožuje, dokázali s ním pracovat a neodsuzovali jej. Ano, protože tohodle se dosahuje tím, že někomu tvrdíte, že ČT je ovládaná Sorosem… achjo. Nechápu, jak tyhlety bytosti můžou vůbec učit a už vůbec nechápu, že je takových 90% učitelských sborů…

Stejná hrůza jako z báby Bednářové mě jímá z jiných obézních, i když v tomto případě libtardsky pokrokových, učitelek jako je kupř. ježibaba Mazancová z Učitelské platformy nebo ti z platformy Učitelé za klima. Stejně jako nemám zájem na tom, aby nějaký pošuk potomkům sděloval výše uvedené o alternativních zdrojích informací, nechci ani, aby jim jiná „pedagožka“ vysvětlovala, jak je důležité věřit v posvátné klimatické neštěstí, které vyřešíme tím, že budeme jíst sarančata a cvrčky, anebo aby jim do hlavy tlačila, že se mají očkovat a odpovědně nosit roušky.

Testování žáků by podle platformy mělo být pravidelné a ve stanovené frekvenci minimálně jednou týdně – i přesto, že třídy pravděpodobně často skončí v karanténě, stále budou žáci do škol více chodit než nechodit. Dobrým příkladem jsou prý sportovní soutěže.

Bla, bla, bla. Proč si proboha Petruška nestrčila svoje názory na šťourání v nose za klobouk?

A dále: Opravdu vám nevadí, že vaše děti tzv. vzdělávají klimatické hysterky ve spolupráci s něčím, jako je Člověk v tísni? Mně tedy ano!

Ne, ne a ne. A fuj navíc.

Učitelé ať laskavě v ideálním případě jen sedí, mlčí a dozorují, aby se děti nezabily. Neměli by mnohdy ani mluvit, natož se pokoušet učit, protože to neumí. Mnohem lépe by udělali, kdyby děckám pustili video od někoho, kdo látku vysvětlit umí (pár skutečných pedagogů je a na YT mají bezvadná videa, na kterých se omezují na větné ekvivalenty, šíření zvuku či informace o blanokřídlých a NIKOMU nenutí svoje stupidní názory, na které není NIKDO zvědavý). Pak by na dětech nevznikaly nenapravitelné škody působením hlupaček za katedrou.

Osobně bych byla ráda, kdyby se vůbec na školách zrušily veškeré politicky orientované předměty jako je výchova k občanství, části zeměpisu a ideálně i dějepis v té formě, jak vypadá. To, co se tam děti dozvídají, je na hranici blouznění z hladu.

Jo a pokud by vás zajímalo, jak by se dalo třeba (když už) učit o Sorosovi, ráda vám to jako jeho bývalá zaměstnankyně povím. Studenti a žáci by se mohli podívat na činnost Open Society Foundations. Udělat si rozbor, jakým kauzám se věnuje, co sponzoruje (většinou něco souvisejícího s prosazováním islámu) a jaké případy řeší skrze něj NGOs u ESLP a jak se staví ke klimatické spravedlnosti. Pak by se mohla vést debata, kde by jedna skupina byla zastáncem Sorose a druhá jeho odpůrcem. To by mohlo být skutečně interesantní.

Bláboly o tom, že Soros financuje ČT se s mým návrhem nedají srovnat ani ve snu. Jenže dobrá hodina vyžaduje inteligentního pedagoga mého formátu se skutečným přehledem a zkušenostmi. A takových na českých ZŠ jak šafránu. Tím se dostávám zpět k tomu, že by učitelé měli mlčet, šoupat nohama, učit jen a pouze češtinu či matiku nebo fyziku a když se neovládnou a říkají dětem svoje názory, zaslouží si být na pracáku bez podpory a svoje bludy pak mohou sdělovat leda holubům v parku.