Dnes mám na skaldě jeden zajímavý pomník úplně zbytečně zavražděným mladým mužům, pardon, poslušným hrdinům, kteří neměli dost odvahy postavit se katům v khaki jako je Řehka.

Náš nevzhledný a zamindrákovaný náčelník generálního štábu mj. řekl:

„Pokud nevystoupíme ze své bubliny a nebudeme o obraně mluvit otevřeně, a to i o nepříjemných věcech, budeme nadále narážet na nepochopení a údiv. A to souvisí i s budováním odolnosti. Pokud slovo mobilizace či konstatování zjevného faktu, že válku v budoucnu nelze zcela vyloučit, vyvolá ve společnosti paniku, koledujeme si o to, aby se taková společnost ve vážné krizi opravdu zhroutila,“

Nenechte si takovým volem vůbec nic nalhávat. Je to zlý a špatný člověk bažící po krvi nevinných lidí. Bez něj a jeho nohsledů se společnost nezhroutí a už vůbec se jí nebude dařit nedobře. Naopak – kdyby takoví jako on neposílali lidi na jatka, žilo by se jistě krásněji a svobodněji. Ve mně nevyvolává slovo mobilizace paniku. Kdepak. To ale proto, že na to kojotům jako je Řehka absolutně hážu bobek. A vy byste měli taky, jinak mu jen dáváte sílu a utrvzujete ho v pocitu vlastní důležitosti. A přitom je to takový nanicovatý šašek!

Tak se nebojte a raději se takovým pidlookým pitomcům vysmějte a ukžte jim s gustem prostředník, přece nestojíte o to, aby na příštím pomníku bylo jméno vaše nebo vašich dětí, nebo ano?