Když se někdy nudím, čtu si Facebook naší prostorově výrazné kandidátky na senátorku v Kroměříži. Nikdy nezklame, vždycky se od srdce zasměju bulíkům, které ta ženská věší na nos důvěřivým občanům. Vím, že za tento příspěvek si vysoužím minimálně jedno trestní oznámení a pak taky žalobu za pomluvu a budu Hamplové platit fakt těžký prachy, protože ona to u soudů na rozdíl ode mne skutečně umí a taky má tu kariéru a ke všemu je Právnička roku XYZ a já jsem jenom totální právnický červ, ale nemůžu si pomoct, no.

Dneska jsem totiž našla další chvástavý příspěvek:

Protože já si věci radši ověřuju, než hloupě důvěřuju, šla jsem tedy znovu do databáze NSS a podívala se, kolik že ta slavná Amazonka vyhrála soudních sporů s covidem. A ejhle – ona je to pořád 0, slovy NULA.

Dobře, tak abych byla spravedlivá a aby databáze třeba nelhala, přece jen chápejte, Hamplové se každý bojí a nechce ji v tom Senátu, že jo, tak jsem se koukla na Nielsna (upozorňuju, že to nejsou všecko jeho žaloby, někdy se přifařil jako zástupce osob zúčastněných k žalobám jiných, ale to někdy udělal i David). No, možná, že se měl po vzoru Hamplové víc zaměřit na marketing než na poctivou práci a teď by byl v druhém kole, že.

Číslo je trochu jiný, viďte? A teď teda David, ať je to komplet (a my doopravdy s advokátem typu Hamplové kolegové nejsme ani v nejčernější noční můře, takže naše žaloby se k těm jejím neúspěchům počítat prostě nemohly a hodně špatné skóre Amazonce fakt nezvýšily):

Já vám, nevím, že berete volby vážně. Jste snad nesvéprávní a neumíte si svůj život ošéfovat sami, že k tomu potřebujete lháře, kejklíře, obchodníky s teplou vodou a podobné existence, které se neštítí stejně jako Hamplová o mně a Davidovi, když jsme se na jaře 2020 zuby nehty snažili uchovat právní stát, psát třeba podobné sprosťárny, a které mají ve skutečnosti takovýto názor na zásahy státu za doby covidí?

A tím jsem vlastně u další skupiny. Ano, skupina lidí, kteří „chytře“ mluví. Moralizují. Říkají krásné intelektuálské věty o tom, že svoboda je více než život. A že je ohrožena demokracie, když se zavřely hranice. A že je v rozporu s lidskými právy, když byla vyhlášena karanténa. A pokud to nevíte, máme tu i žalobu, že nařízení vlády je neplatné pro formální vady. Nepovšimli si, že jsme ve válce – ve válce s virem, který může ochromit vše. A za války není čas na diskuze a intelektuální řeči. Jakkoli je občas rádi i jiní říkáme. Protože v době ohrožení musí být disciplínaAno, také jsem si všimla formálních vad nařízení vlády. Ale nikdy by mi nenapadlo v této chvíli proti tomu podávat žalobu. Proč? Inu, protože si myslím, že mám zdravý selský rozum. Nevím, zda jsou současná opatření nutná, ale vím, že raději dnes udělat víc, než míň. Po krizi jim poradím, aby na Úřadu vlády vyměnili právníky. Ale to je tak vše, co mne v tuto chvíli napadne. Protože v době ohrožení se prostě některé věci nedělají.

Prosím vás, lidi, vykašlete se na volby a tím uděláte pro svoji svobodu ze všeho nejvíc a nebudete podporovat darmožrouty ani systém. Copak vám nevadí, že se toto děje vaším hlasem?

Když už bych šla jako osel k volbám, tak bych to fakt hodila spíše ANO než Hamplové. Proč? Protože si aspoň nehrají na Mirky Dušíny v kombinaci s Blanickými rytíři, ale přiznají barvu, že dělají prostě a jenom nechutnou politiku.