Krysy z kanceláře našeho báječného prezidenta, málem Masaryka, zatajují informace s větším elánem než se to kdy dařilo Zemanovi. Mají drzost znovu hrát již jednou odehranou partii ping pongu, kdy mi Kancelář prezidenta bude říkat, že věc řeší Správa Pražského hradu a SPH mi pak zase po 15 dnech napíše, že to má řešit Kancelář prezidenta republiky – Odbor protokolu Kanceláře prezidenta republiky. Ok, to už jsem jednou absolvovala a nakonec jsem stejně žádné informace o tom, proč se prezident jak nezavřený cpe hovězím, nedostala, neb to stejně všecko asi spískal Zeman.

Protože mi kila krav, která projdou žaludkem starého lamapsáka a politručky, nedají spát, poslala jsem žádost ještě jednou (a naposledy, než půjdu k nadřízenému orgánu a soudu) Správě Pražského hradu. Doplnila jsem ji o otázku, kolik % z bílkovin pozřených našim aristokratickým komunistickým párem tvoří ty z hmyzu. Jsem na to docela zvědavá.


Celá anabáze zde.

Asi začnu uzavírat sázky na to, jestli Pavel nakonec info poskytne nebo ne. Je to celkem zábavná show, co myslíte? Drahocenný prezident je také důkazem toho, že bychom měli tlačit na klimatická přiznání politiků. Jinak jen budou kázat vodu a chlemtat víno a smát se nám všem do obličejů.