Jak víte, problematika LGBT+ mi nedá spát. David do mě pořád klavíruje, že bychom měli něco udělat s tím, že jsou tak opomíjeny polyamorní svazky (vážně nechápu, o co mu jde, ale doufám, že nemá nějaké nekalé úmysly). Napsala jsem tedy jako předseda Dobře zapsaného spolku Czeslawu Walekovi, který spolupracoval s Vodafone na výzvě za manželství pro všechny (e-mail na šéfku Vodafone jsem tehdy nenašla). Neodpověděl. Sakra. Asi mu na polyamorních lidech nezáleží. Byla jsem zdrcena.

Dnes jsem se naštěstí dočetla, že po společensky odpovědných korporacích Fialovi napsali i divadelncíci, a to už je co říct. To v sobě má sílu a morální apel! Ha, řekla jsem si, ovlivněna silou oné inteligence soustředící se v Huse na provázku, nemusíš zoufat, nic není ztraceno, evidentně je třeba psát rovnou premiérovi a ne nějakým čudlám. Protože jsem zrovna zkonzumovala Svijanský máz, což mi vlilo odvahu do žil, hned jsem otevřela datovku a Péťovi výzvu, aby podpořil manželství OPRAVDU pro všechny, šoupla.

Doufám, že mne za to můj pán a manžel, až se vrátí z Nového Kyjeva, pochválí (kromě toho má na stole i teplou večeři!). Já si totiž doopravdy myslím, že je to dobrý nápad. Když manželství pro všechny, tak pro všechny. Pro gaye, lesby, bi, trans, polyamorní i ekosexuály a kdekoho dalšího.

P.S.: Doplnění o aktuální vývoj