Jsem hrozně zklamaná z toho, že slibované účinky vakcín byly jen kecy v kleci. Tolik jsem se těšila, jak pomřou 3/4 tohodle národa a vůbec celého lidstva, že bude nějaká pořádná bžunda, a ono nic. Ukázalo se, že jako obvykle jde jen o plané řeči a skutek zase utek‘.

Nejsem zrovna roztomilý člověk. Netrpím žádnými bludy o tom, jak si musíme pomáhat, mít se rádi, dávat do toho, co děláme, srdíčko a pak čekat, až přijdou dobří lidičkové, se kterými se společně dočkáme samého slunce a duhy. Kdepak, nejsem totiž idiot. Vím, že mezi lidmi platí jediné pravidlo,a to homo homini lupus. Proto jsem nebývale nešťastná z tohodle grafu Českého statistického úřadu. Ostatní (tzv. ovce) měli přece pomřít! Měli mi uvolnit místo a zdroje!

V různých diskusích pořád všichni, kdo otevřeli oči, tvrdí, jak jsou svědky tisíců záhadných úmrtí kde koho, ale bohužel se to vůbec v celku neprojevuje! Vypadá to spíš, že se každému nepěknému obejdovi daří více než skvěle, což znamená, že mě bude jen víc a víc otravovat. Sakra! Dokonce se zdá, že se spoluobčanů zbavuji pomalejším tempem než obvykle! To je k vzteku.

Z tabulek vyplývá, že ti zpropadení mladí v kombinaci s vyzobanými slunečnicemi středního věku (Pekařka není ve skoro devětatřiceti mladá, je to jen úplně blbá postarší bába, můžou si experti kecat, co chtějí, vím to z vlastní zkušenosti) nezamýšlejí umírat, i když je údajně mají kosit vacíny jak na běžícím pásu.

Kam ten svět spěje, říkáte si, když vidíte, že ani gerontům se na onen svět nechce a pořád a pořád zaclánějí, vyžírají důchody i zdravotní pojišťovny!

Tak vám nevím, kdo komu nakonec skočil na špek. Od avkcín jsme čekala víc… Řekla bych na základě této trpké zkušenosti, že jsme se tak nějak hromadně pomátli (opět) my všichni poddaní a hrajeme dokonale svoje role ve hře těch nahoře. Jako vždy. Svět se tedy vlastně točí tak, jak má a všecko je v rychtyku.