Docela se bavím celým humbukem okolo čtení pro děti od pošahaného chlapa, co nemá na práci nic lepšího, než se bizarně módit a malovat. Co proti tomu kdo má, říkám si. Já akci vítám, neboť mohu zdarma nahlédnout do panoptika. Předkové za něco takového museli platit, my máme zvláštní tvory dostupné kdykoliv online ad libitum.

Osobně mi takové „freak show“, jakou je pohádka o tučňáčích tatíncích nenahánějí strach. Mně samotné je totiž veškeré nebinární trans bláznovství volné, protože se mě netýká, dokud po mně transky nechtějí účast na jejich problémech, uznání a pochopení, o což nemám ani špetku zájmu. Ani omylem bych jim neškodila, to je idiotské, ale nehodlám se tím vším zabývat, neb jsou mi cizí lidi ukradení, ať hetero, trans, bi nebi nebo homo a cokoliv mezitím. Ať si každý dělá, co je libo, ať tím nikomu nedělá zle a mě ať s tím havně neobtěžuje.

To je nejlepší přístup ke všemu a platí na veškeré možné situace – ať už jde o tlusťochy a jejich požadavky, muslimy a jejich požadavky, klimaaktivisty a jejich požadavky, diesl automoto fanatiky a jejich požadavky, katolíky a jejich požadavky nebo jakoukoliv jinou osobu:

Prostě si dělejte, co chcete, ale dost daleko ode mě, neříkejte mi o tom a ideálně to vaše něco nedělejte za moje peníze.

Nemám strach ani o to, že by snad měla kdejaká trans osoba vliv na mládež. To je blbost, podle mě. Svoje děti jsem buď vychovala dobře (jak jste to zařídili se svými je vaše věc), aby byly šťatsné a stabilní a nedělaly až takové koniny ohledně své orientace, anebo jsem výchovu totálně pokazila a stejně už s tím nic nezmůžu a budu muset potomky, pokud přijdou s něčím takovým, vydědit a předstírat, že jsem odjakživa měla jenom psa. Transky na tom nic nezmění.

Abyste mi rozumněli, mně by třeba nevadilo, kdyby se potomci rozhodli, že si domů přivedou člověka stejného pohlaví. Dokonce bych to svým způsobem i chápala, žít s nositeli chromozomu ypsilon je značně náročné. Kdybych měla doma ženskou, ušetřila bych si dost trápení, možná bych měla méně vrásek a šedých vlasů a navíc bych nemusela sníst tolik brufenů, neb by mne patrně o dost méně bolela hlava. S Davidem jsme se zkrátka shodli, že LGB nám nevadí, s dalšími písmenky by už potomci narazili.

Trans a nebinarita a blokátory puberty a hormony a hyzdění těl amputacemi pinďourů a prsou, to je totiž jiná káva. To už značí, že jsou děti nešťastné. To by mne na tom všem mrzelo ze všeho nejvíc – že jsem jim tak moc pokazila svými chybami život a nedokázala jsem je naučit radosti ze života. Nakonec bych se vlastně musela strašlivě zlobit sama na sebe…

Sečteno, podtrženo: doufejme, že jsem jako matka neselhala a že moje děti nebudou vystupovat v panoptiku.

Přesuňme se ale nyní k něčemu zajímavějšímu. Na celé trans nebinární soustavě mě zaujala jiná věc. Upozornila mne na ni kamarádka. Možná jste postřehli článek v Echo24 o tom, že se na obálce časopisu objevila těhotná žena, která se snaží okolí dotlačit k tomu, aby ji vnímalo jako muže (k tomu vás nemůže ale donutit, že – klidně můžete ukázat prostředník a vůbec nic se neděje). Dceru zplodila s kolegou z freak show, jakýmsi Bailey J Mills.

To, že má nebohé dítě trefené rodiče, by nebylo ještě tak šokující, to má kde kdo i v heteráčských rodinách. Tam je dětství taky častokrát docela dobré peklíčko. (Můj názor na onu „tradiční rodinu“ znáte, s chutí se tomuto konceptu vysmívám).

Právně mnohem košatější otázka směřuje k tomu, co onomu plodu lásky výše uvedených osob mohly udělat a ještě mohou udělat hormony a další látky, kterými se jeho milující matka cpe.

V odborné literatuře se (velmi stručně shrnuto) mj. píše:

 In addition to potential dysphoria associated with pregnancy in a transmasculine individual, testosterone can cause virilization of female fetuses and is categorized as a teratogen. Therefore, gaining a better understanding of contraceptive needs of this population is an important goal. Despite nearly universal amenorrhea within months of initiating testosterone therapy, unplanned pregnancies have been documented, and some individuals who stop testosterone to become pregnant have conceived prior to return of menses

Teratogeny jsou obencě škodlivé látky, které ohrožují vývoj plodu:

Teratogeny jsou tedy léky, drogy, chemikálie nebo dokonce infekce, které mohou způsobit abnormální vývoj plodu. Existují miliardy potenciálních teratogenů, ale pouze několik činitelů má teratogenní účinky. Tyto účinky mohou mít za následek narození dítěte s vrozenou vadou. Přibližně 4 až 5 procent vrozených vad je způsobeno expozicí teratogenu.

Hlavně, že dřív těhotné málem nesnědly kousek hermelínu nebo tuňáka, protože bububu, co plod… nyní je normální je očkovat a cpát testosterony…

Jako právnička ale čuchám dobrou pracovní příležitost, takže se vlastně vůbec nezlobím. Naopak – jen houšť! Když se za pár let se ukáže,že lékaři naprostou svévolí a upřednostňováním podivností způsobili nevinným dětem obrovské zdravotní potíže, bude aspoň dost práce. To bude teprve zábava, až se postižené dcery budou se svými švihlými přeoperovanými matkami soudit!

Vážně tohleto ohrožování dětí připadá naší společnosti v pořádku? Vážně si to zaslsouží být na obálce časopisu? Vážně se o tom mají učit děti jako o normálu? Jestli ano, pak všichni patříme do obludária, jen nevím, kdo se na nás bude chodit dívat. Asi Marťani.