„Generál Petr Pavel by státní vyznamenání dostat nepochybně měl. Nejen za své působení v armádě, ale hlavně za své postoje. Včetně toho, že se nikdy neskláněl před politiky, a říkal si své. Včetně názorů na migraci. Více takových chlapů by to chtělo. Kdyby kandidoval, volila bych ho za prezidenta.  Měl by přirozený respekt, před nikým by se neklaněl, a hájil barvy České republiky jako nikdo jiný. O tom jsem přesvědčena. Tedy za mne a od srdce – velké ano.S láskou Amazonka Jana v roce 2019

A teď, čáry máry fuk, otočit se jako kohout na báni:

„Rozhodně ne Petra Pavla. U toho je to přesně naopak – právě proto, že naivní není. Zato dost chytrý na to, aby nasedl vždy do správného vlaku, a pokud je třeba, přehodil výhybku. Současně je spojencem současné vlády a Bruselu, což obojí je pro Českou republiku pohroma. Ta by mohla být korunována ovlivněním složení Ústavního soudu, neboť je to prezident, kdo ústavní soudce jmenuje. A jako právnička vím, jak je nezávislost Ústavního soudu klíčová pro právní prostředí v zemi.“ S láskou Amazonka Jana v roce 2023 (zdroj FB prostorově výrazné bojovnice)

Hamplová je proslulá svou schopností měnit barvu jako chameleon podle toho, z čeho se zrovna dá něco vytřískat. O tom jsem se bohatě přesvědčila na vlastní kůži v době covidí, kdy lhala, až se jí od huby prášilo. Není však samotná, jak to tak čtu a slyším okolo sebe v těchto komických dnech, kdy probíhá zápas o to, kdo usedne na Hradě (nejlíp by bylo, kdybychom žádného prezidenta neměli – Zeman v úřadě nefungoval roky a vůbec nic se nestalo).

Přestože se do druhého kola dostali dva nachlup stejní staří ulhaní estébáci, s nulovou morálkou a kreditem, lidé zápasí na život a na smrt, aby přesvědčili druhý tábor o tom, že ten jejich estébák je lepší estébák. Když jsme byly se sestrou malé, často jsem se hádaly, kdo je blbější. Znáte to: Ty!, Ne, ty!, Ne, ty! Hádka končila zvoláním jedné z nás: Ty jsi nejblbější a víc to už nejde! A pak jsme si šly svorně hrát a zapomněly na to, co nás naštvalo.

Škoda, že podobným stylem nejde ukončit tyhlety zbytečné debaty.

Neznámý autor z internetu

Víte, já se prostě strašně divím, že těm, kdo se k volbám chystají, prostě nevadí dát svůj hlas, svoji vůli, svoji svobodu, něco tak drahocenného někomu takovému jako jsou tihleti dva prospěcháři.

Často teď přemýšlím o tom, že děti vychováváme úplně blbě. Vtloukáme jim do hlavy pravidla chování, která ale v praxi vůbec nefungují. Jedním z falešných tvrzení je, že se musí chovat slušně a nelhat a že když to dělat nebudou, přijdou negativní následky. Evidentně je to úplně jedno, protože na každičkém politikovi vidí, že mu projde jakákoliv lež. I když se v jeden čas klaní komunistům a slouží jim, může být kandidátem na prezidenta v tzv. demokracii, pro kterého jsou voliči ochotni jako pro morální ikonu a mravní maják udělat cokoliv.

Dětem teď říkám: Důležitý je se nebát, dělat tak, aby vás nikdo nechytil a když vás přistihnou, nestydět se a být dost asertivní. To je jediná cesta k úspěchu, jinak dopadnete jako vaši chudí rodiče, a to nechcete. Zkrátka: drzé čelo lepší než poplužní dvůr.

Já sama nejsem znechucena z kandidátů na prezidenta, jakkoliv jsou to oba estébácké svině, ale z těch, kdo tomu nebo onomu dají hlas. Že vás to baví, se takto ponižovat a legitimizovat to divadýlko, když nemusíte!