Vzhledem k tomu, že David podal přes dvě stovky různých covidových žalob, pokud si to dobře pamatuju, pořád ještě má na stole tu a tam nějaké blouznivé rozhodnutí české justice. Jedním z posledním špeků je názor Nejvyššího soudu na to, co je a co není diskriminace.

V jedné obci v ČR šel jednou jeden pán nakupovat do pekárny, ale neměl na puse posvátnou roušku. To prodavačku rozlítilo, a tak mu chleba prodala tak, že musel čekat venku a ona mu ho podala. Pak už ho bez roušky odmítli vůbec obsluhovat, ačkoliv pekárně dodal potvrzení lékaře, že je astmatik a neměl by roušky nosit (to bylo ještě v době, kdy blbečci z ministerstva nedali do opatření výjimku). Prvostupňový soud přesto, že s pánem bylo zacházeno tak, jak bylo, jen proto, že byl nemocný, došel k závěru, že k žádné diskriminaci nedošlo. Odvolací soud toto absurdní rozhodnutí potvrdil.

Krajský soud řekl mj. tuto hovadinu:

Věc se dostala k Nejvyššímu soudu, který je znám jako nejblbější český soud vůbec, i když ten geronti z toho Ústavního mu v těsném závěsu funí na krk. David položil NS tyto otázky:

NS to přelouskal a při chabé úrovni inteligence jeho soudců a asistentů z něj vylezlo:

K otázce, zda pekárna mohla něco vymáhat, NS řekl:

Hustý, ne?

Já se tedy směju hlasem, zvláště když jsem si dnes na FB naší prostorově výrazné Amazonky přečetla nejnovější výhružku:

Sakra, tak aby to ta ulhaná a prospěchářská převlíkačka kabátů konečně rozbalila, ne? Zatím tedy u soudů nikdo neuspěl, všechno bylo totálně na levačku a NSS spolu s NS a ÚS sdílejí názory, ze kterých se člověku ježí všecky chlupy, co jich má. Ale až se toho konečně chytne ta nej nej a nej právnička roku, tak to bude fičák (en nechápu, co dělala doteď krom psaní hnusnej útočnejch textů a sdílení stupiditek na FB – proč už nejsou všecky ty boží žaloby dávno napodávaný a ideálně i rozhodnutý?). Nemůžu se proto dočkat začátku roku 2023, kdy se dozvím, jak to všecko bude úplně jinak. Nepochybně ta slavná skupina právníků podá aspoň jedno trestní oznámení, anebo to možná dotáhnou až k trestnímu tribunálu kdesi v Tramtárii, to se vsadím!

Zpracováno podle usnesení NS ze dne 26. 10. 2022, čj. 25 Cdo 1100/2022-145