Dnes jsem se něco nasmála nad vyjádřením kojotů z ministerstva průmyslu a obchodu k jedné mojí zábavné ekologické žalobě. Podívejte se sami, co ti blbouni napsali:

Tak až vám bude zima, až budete muset platit vysoké zálohy, až vám zkrachuje podnikání, až vás zaměstnavatel propustí, protože už si vás už nebude moct dovolit, může vás hřát u srdce vědomí, že stát vás miluje. Proto dělá všechny možné psí kusy, které jen umí, aby zachoval vaše drahocenná lidská práva a svobody zaručené Listinou, a to dokonce až tak moc, že u toho prostě zničí to, co mu stojí v cestě, klidně i životní prostředí a když to bude zapotřebí, i ty otravné lidi samotné.

No není vám hned lépe na duši? Mně každopádně. A já Čekou republiku tak nenáviděla! Jak šeredně jsem se ve vnímání státu pletla. Je to dobrá instituce, od kosti. Měla bych se stydět, jakéže su to špatná vlastenka a občanka. Konečně taky chápu, proč vy k těm volbám pořád chodíte a dáváte politikům svůj hlas – oni o vás totiž doopravdy pečují a nemohou dnem i nocí pustit ze zřetele vaše nejvyšší blaho! Buďme za ně vděčni a příště je zase podpořme. Určitě už to konečně vyjde a bude líp.