As I’ve stated before on numerous occasions, the only sea creature I would even consider being eaten by is the Kraken. Because the last words I would hear are „Release the Kraken.“ That never gets old. „Release the Kraken!“ Chills. Sheldon Cooper

Nevím, jestli jsem hříčkou přírody, ale dosud jsem neměla tu čest s covidem, a to jsem se mu postavila skutečně čelem, neboť jsem, dost možná jako jediná v ČR, podepsala a řádně ověřila a u advokáta uschovala dříve vyslovené přání, abych byla v případě nákazy covidem ponechána napospas řeckým bohům a své karmě.

Nejvyšší správní soud mi řekl, že jsem kecálista, že by mne úpějící ve smrtelných křečích stejně nakonec odvezla rychlá a ještě bych líbala lem lékařských plášťů a děkovala za záchranu. Neměla jsem možnost si to ověřit, neb jak jsem psala, covid se mně a mojí rodině obloukem vyhýbá, až se zdá, že se mne bojí jak čert kříže.

Dnes moje srdce zaplesalo. Nová varianta covidu (kolikátá už?) se prý zove kraken. Odborníci říkají, že spásou by v tomto souboji titánů snad, doufejme, mohlo být očkování:

Přesto očkování posilujícími vakcínami by mělo podle epidemiologa Michaela Osterholma z minnesotské univerzity poskytnout určitou úroveň imunity. „Nemusí sice zabránit nákaze, ale může mít významný dopad na to, zda vážně onemocníte a zemřete,“ řekl.

Očkovaná nejsem a nebudu, tak se holt musím s krakenem utkat tváří v tvář bez zázračného brnění a štítu. Ještě, že to není varianta medúsa. Hyn sa, Nejvyšší správní soude, hukáže!