Přijde mi komický humbuk kolem umělé inteligence. Nechápu dost dobře, proč to lidi tak moc baští, ale tomu, jak může kde kdo tak snadno skákat na špek, nerozumím ani s covidem, ani s klimatem, ani s obnovitelnými zdroji energie, ani s Ukrajinou, ani s demokrací, ani s právním státem, ani s politikou, ani s ničím jiným. Dokud se ale po mně nic nežádá a ostatní mi dávají se svými psychickými problémy pokoj a žijí si svoje umaštěné životy soukromě, je mi to fuk.

Vším výše uvedeným se dá dobře pobavit. Covid mi ukázal, že strategická litigace nemá limity a že se lze báječně bavit vymýšlením nových přístupů k žalobám. Stejný úžasný potenciál má klima nebo tzv. uprchlíci. Jak já bych si to chtěla rozdat kupříkladu s politickým islámem, ale zatím jsem nedostala dobrou příležitost, jen takové drobky, nicméně mám v záloze řadu nápadů, když by na to třeba jednou došlo.

Domnívám se, že jsem mimořádně vzácná osobnost. Proto jsem například na rozdíl od mnoha a mnoha zbytečných právnických mravenců, kteří se svojí postradatelností ještě ke všemu chlubí, nenahraditená počítačem. Jak jste na tom vy?

Pevně věřím, že se svět bude točit pořád stejně. Nenechte se ani vy rozhodit bláboly, které se okolo nás všech neustále míhají. Jsou to nestabilní ptákoviny, které se objeví a zase zmizí. Pokud jim nebudete věnovat pozornost, nemají šanci na přežití. Je to vážně jenom na vás, protože na rozdíl od robotů máte srdce.