V pátek jsem se nudila. Když se nudím píšu, a tak jsem vyzvala všechny poslance a senátory, aby následovaly moudré myšlenky předsedy a hlasovali srdcem pro polyamorii. Držme si palce, aby to klaplo! Budeme moci opustit nudné párové soužití a naše životy budou konečně za něco stát!

Dopis těm, kdo zbytečně zahřívají židle v Parlamentu a okrádají mne o čas, který musím věnovat vydělávání na jejich platy, zde.

Cituji z něj:

Polyamorie je samozřejmě soužitím odlišným od „tradiční rodiny“, ale není o nic horší ani hodna opovržení než čistě heterosexuální vztahy, gayové nebo kdokoliv jiný. Ti, kdo se cítí být polyamorními lidmi, mají snad také právo sdílet svoji lásku a mají právo na stejnou ochranu jako ti, kdo žiji v párovém svazku. Polyamorie není nemravná, není špatná, je jen „jiná“… Nevidíme jediný důvod, proč v 21. století trvat na tom, že někteří lidé nesmějí uspokojovat svoje životní potřeby podle své vůle, svobodně a s radostí – polymaorní lidé přece nikomu neubližují. Jestliže tedy podporujete „manželství pro všechny“, zasaďte se skutečně o to, aby bylo pro všechny, jinak jsou vaše činy jen prázdnými gesty, která nerovné zacházení rozhodně neodstraňují.

Zajímá vás, co mi napsal Fiala, když jsem ho vyzvala, aby se bil za manželství doopravdy pro všechny? Je to srab. Nechal za sebe nějakého svého otroka naškrábat zde toto:

Odpověď premiéra ČR.

Podstatný je tento výňatek:

Pan premiér Vaše podání přijal a vzal jej na vědomí. Předseda vlády však konstantně považuje za správné, aby se z tématu nestalo „politikaření“ a v otázkách morálních a etických mohli poslanci rozhodovat pouze v souladu se svým vnitřním a svobodným přesvědčením.

Poslanci a senátoři se takovým intelektuálně blýskavým výplodem budou jistě řídit. I když ne všichni. Pozor na to. Jsou mezi nimi tací, kteří nechápou vůbec nic, jako kupř. pan Růžička. Ten mi napsal tuhletu blbost:


Pro mě to opravdu téma není.  Žena je žena a muž je muž. Nic jiného neexistuje.

Nojo, chápu. Pán je na klasiku. Však taky není nad manželství, kde se s milenkami schováváte ve šmajchlkabinetu, má to svoje kouzlo a je to generacemi ověřené.

Doufejme ale, že ostatní poslanci a senátoři to mají v hlavě v pořádku a ty morální a etické otázky, o kterých píše Fiala, dokážou zhodnotit líp. Polyamorie prostě musí zvítězit nad lží a nenávistí! Škoda jen, že mi neodpověděla mohelnická Amazonka… kéž bych se dočkala takové pocty! Na druhou stranu, intimní podrobnosti o správci Lukášovi snad ani znát nechci, fuj.

P. S.: Přijde mi pěkně sprostý, že chudáci z Týdeníku TO (což je vážně absolutně ulítlý počin), vykrádají moje a Davidovy myšlenky. Není to poprvý, kdy na naší genialitě parazituje kde kdo z tzv. bojovníků za všechno možný, ale tohle je doopravdy hloupý. Autor je navíc sto let za vopicema. Ubohý. Co ale čekat od Stoniše, kterýho jsem nikdy s jeho přitroublými názory nemohla vystát. Dobrej tým pisálků těžko. Že to můžete kupovat (a brát vážně).