Jen tak pro připomenutí (fakt bych byla hrozně vděčná, kdyby mi to někdo konečně vysvětlil, ale ne „vědci“) se občas mrknu na Euromomo a na výkazy bohunického špitálu.

Prosím vás, proč nejsou opatření, když lidi z nějaké tajemné příčiny natahují bačkory jak zjednaní? Vždyť to je málem jak za strašlivé pandémie! A ta děcka ve věku 0 – 14 taky nějak nechtějí dát pokoj s umíráčky. Hanba jim!

Zajímavé jsou i výkazy z bohunického špitálu. (To, kde není rok, je 2002).

Hmm… tak já vám doopravdy pořád tak nějak nevím, nějak se v tom všem neorientuju… jak to, že v době pandémie, kdy nemocnice kolabovaly, bylo v Bohunicích vůbec nejmíň lidí za 20 let?

Ale co už, nechme mrtvoly a špitály na pokoji. Máme nová zábavná témata. Slyšela jsem, že prý tu máme zase (po kolikáté už) nějaké děsivé multiresistentní baktérie, které se teď vylíhly v nechutných nezhojených ranách ukrajinských vojáků. No škoda, že nejsou tentokrát na okurkách jako údajně (pak tam, pokud si pamatuju, nebyly, ale v nějakých klíčcích) v roce 2011, které tenkrát díky strachu lidí byly v supermarketech prakticky zadarmo, na smradlavé bolavé lampasácké nohy chuť rozhodně nemám. Důležité každopádně je, že radiační situace zůstává normální. Aspoň, že tak.

Lidi, prosím vás, jak je možný, že si ti nahoře vystačí se stále stejnými báchorkami k ovládání davů? Bakterie, viry, války, sucho, mokro…