Dnes mi blbečci z Kanceláře prezidneta republiky poslali další neuvěřitelně drzou odpověď. Navíc ti nýmandi (kde je proboha našli, takovou neschopnou sebranku?) ani neumí používat datové schránky a klidně mi ten jejich výtvor poslali do úplně špatné datovky.

Jistě víte, že jezdit autem a vůbec plýtvat, je nejhorší klimatický hřích. Plebsu má být něco takového brzy zakázáno. Proto mne zaujalo, že náš báječný aristokraticko- komoušský prezident naprosto zbytečně jezdí sem a tam a emituje CO2, jak ho napadne. Napsala jsem tedy žádost o informace.

Jak vidíte, krom poškozování životního prostředí a toho, že prezident dává poddaným špatný příklad, mne zajímalo i to, jak si může PePík dovolit v době rozpočtové krize utrácet naše peníze za motorky. Připomínám, že v médiích se k tomu jeho vejletování psalo:

Za pronájem v následujících šesti měsících zaplatí celkově 144 tisíc korun, dvanáct tisíc měsíčně za každý stroj. Pak policie počítá s tím, že po skončení pronájmu stroje koupí. „Vzhledem k dlouhodobé potřebě zajištění této činnosti předpokládáme, že v Útvaru pro ochranu prezidenta bude trvale rozšířen počet služebních dopravních prostředků právě o motocykly,“ řekl Josef Bocán z policejního prezidia.

Kojoti z Hradu mi odpověděli, že co je mi po tom. Dá se to shrnout asi takto:

My se ve své panské pýše nemusíme obtěžovat ochranou klimatu, neasi, ty krávo. A motorek si koupíme za tvý prachy, kolik budem chtít a ty nám v tom nezbráníš, chátro.“

Hmmm… docela šok. Žádné analýzy… Čekala jsem, že náš báječný krásný upravený masarykovský prezident s dokonalou paní Evou po boku činí svá rozhodnutí promyšleně, solidárně a společensky odpovědně. A ono ne. Dělá si totálně sprostě a sobecky, co ho napadne, bez ohledu na okolí. Až bude příště tweetovat něco environmentálního, všichni budeme vědět, že jde o prachobyčejné dezinformace a greenwashing. Pamatujte na to.

P. S.: Tak asi budu muset požádat o analýzy, proč se kvůli PePovi v dnešní napjaté době pronajímají a odkupují motorky, ještě ty policajty, když se Taťka Šmoula neobtěžuje odpovídat a dodržovat zákony.