Jestli je ještě nějaký hlupák hrdý na to, že máme na Hradě starou komunistickou gumu, určitě mu neudělám radost tím, když uvidí, jak se jeho miláček vyhýbá poskytnutí informace o tom, proč žere hovězí, když tak miluje přírodu.

Pavle, ty osle, vědci, jestli to nevíš, tvrdí, že maso, zvláště to hovězí je úplný vrah planety. Já si to myslím taky, a proto ho nejím. Ty ses svíčkovou ale cpal jak nezavřený. Proč? Mají tě lidi a děti následovat, drahocenný prezidente? Nebo co jsi tím chtěl světu sdělit?

Po mnoha a mnoha urgencích a trapném a směšném vykrucování mi ko*oti z Hradu napsali:

Já osobně jsem za neposkytnutí informace ráda, protože se dobře pobavím u Úřadu pro ochranu osobních údajů a pak u soudu. Nejsem zklamaná, neboť jsme nikdy nevěřila, že tenhleten zlý a zbytečný dědek skutečně trpí environmentálním žalem jako já. Kdepak. Je to jen komedie.

Osobně se mi (ale ani to nepotřebuju) potvrdilo, jací hajzlíci jsou ti nahoře a jak moc je potřeba jim nevěřit a žít sám za sebe. Nikdy to s vámi totiž nebudou myslet dobře. Nikdy. Umí jenom lhát, ubližovat a hrabat pro sebe, dokud to jde. Vždycky to tak bylo a bude. Není to ale zlé, kdepak. Je to naopak prima.

Lampasákům a jiným poskokům je totiž zapotřebí ukázat prostředník a nevěřit jim. Naopak musí víc lidí uvěří sami v sebe, neboť díky tomu nebudou potřebovat dávat svůj hlas něčemu takovému jako je Pavel a jiný póvl. Fuj.