Právě jsme se s Davidem od srdce zasmáli. David stále řeší pandemické žaloby a dnes mu přišlo od Obvodního soudu pro Prahu 2 vyrozumění k jednání, které se má konat, a teď se podržte, 14. 2. 2023! Ano, čtete správně, v únoru příštího roku. Zvláštní na tom všem je, že soudkyně již v prosinci 2022 ví, že bude epidemická situace s covidem! Tyjo, to jsou pravé čáry máry! Musím uznat, že si odteď budu soudců daleko víc vážit, když jsou spjati s černou magií a umí předvídat budoucnost! Nikdy, nikdy a ještě jednou nikdy si už nebudu z osob v taláru dělat prču, slibuju to přede všemi jako jiskra jasná, kterou jsem v dětství skutečně byla. Anebo že by měla ty notičky, jak se o nich potajmu špitá už tři roky jen mezi zasvěcenými?

Tak co si o to myslíte? Podezřelý, že jo, protože teď teda jako žádná epidemiologická covidí situace rozhodně není a ta soudkyna jako ví, že v únoru bude? Ha! Škoda, že s tím nepřišla naše paní Janička Amazonka, to by byla teprvá bomba všech bomb, kdyby to vytroubila na svým senátorským fejsáči! Je to totiž vážně vostrý vodhalení, pokud jde o plandemii a všechna ta spiknutí, za kterými stojí Fiala a Gates, že?

Já se každopádně (zatím) směju a s napětím budu sledovat další vývoj situace. Jestli bude v únoru skutečně vyhlášeno nějaké covidí mimořádné opatření, tak padnu do mdlob a dám se na modlení za svoji hříšnou duši.