Člověk mnohdy ani neví, který z těch nahoře je blbější, ale Nekula dnes ukázal, že je kojot non plus ultra. Jeho reklamní pózování pro Lidl mne mimořádně pobavilo. Nekula totiž ve své tuposti propaguje onu báječnou slevovou aplikaci Lidlu, která vám sice zajistí mouku za 12,90, ale vysaje z vás pořádnou hromádku osobních údajů a ještě umí pěkně špehovat.

Protože se vždycky ráda pobavím na úkor státního aparátu a klimaticky neodpovědných korporací, neváhala jsem a doplnila jsem svůj předchozí podnět k Úřadu pro ochranu osobních údajů s tím, že Nekula propaguje onu nekřesťanskou aplikaci, která je rozporná s nařízením GDPR.


Nekulovi jsem poslala žádost o informace, na základě jakých analýz k podpoře tahání osobních údajů z nevědomých spotřebitelů přistoupil a zda si ověřil, že jednání Lidl, které podporuje, v rozporu se slavným GDPR není.

Říkám vám, není nad to se mírně odreagovat po zničujícím klimaticky odpovědném putování po krásách jižní Moravy trochou kočkování s ministry. Hned mi bude lépe chutnat vychlazená APA, která na mne trpělivě čeká v ledničce.