Nechápu, co všichni pořád mají s tím manželstvím a ještě hůř s „tradiční“ rodinou. Mně osobně se z obojího ježí chlupy na zátylku. Je to asi tím, že neznám nikoho, kdo by v onom báječném, žádnými mráčky nazastřeném a věčně slunečném svazku muže a ženy žil. Když jsem onehdy o tradičním manželství přemýšlela, vzpomněla jsme si dokonce na Hrušínského ve Spalovači mrtvol. To byla taky taková pěkná normální rodinka. Fuj.

V souvislosti s normální tradiční rodinou jsem se hrozně zasmála nad postem našeho bojovníka za bůhvíco, Rajchla:

Jak hloupé to je, mi potvrdili Simpsonovi, konkrétně díl, v ěnmž se Rod s Todem vyptávali Flanderse, jak to vlastně Kain udělal, že byl schopen zalidnit Zemi. Kdo byla Kainova žena, ot om jsem dosud nepřemýšlela, protože men křesťanské bláboly nezajímají. Ale po oné otázce a na základě rajchlova pitomého psotu mi to nedalo. Evidentně je to s Kainovou manželkou pěkně nechutné:

Genesis 4,17 se zmiňuje o tom, že Kain a jeho žena měli syna, který se jmenoval Enoch. Je zřejmé, že první obyvatelé země neměli jinou možnost než si vzít za partnera svého bratra či svou sestru, aby tak naplnili Boží nařízení „Ploďte se a množte se“. Tento zvyk zůstal v oblibě po dosti dlouhou dobu; je ještě patrný i v Abrahamově manželství, když si vzal svou nevlastní sestru Sáru. Takováto manželství ale byla později zakázána (viz Leviticus 18,6–17).

Musíte uznat, že ve světle téhleté hnusoty je představa sexu chlapa s chlapem ještě celkem čajíček. A to nemluvím o tom, že fantazírování o miliskování mezi ženou a ženou by měl přiznat nejeden muž, pokud je pravdomluvný gentleman.

Tak o jaké báječném tradičním manželství se to prosimvás bavíme?

Nijak mne nepohoršuje Prague Pride (jak by mohla, vždyť ze všech lidí na světě já nejvíc miluju Freddieho!), stejně jako mi nevadí panoptikum na demonstracích Rajchla nebo Vrábela. Ostatně, kde jsou lidi, tam jsou obludky. Tak to chodí, co svět světem stojí. Každý je něčím podivný, mnoho lidí je nevzhledných, úchylných, prostě divných. Jen málokdo je tak úhledně nádherný jako Margot Robbie, na kterou jsme se dnes s dcerou vydaly vlakem do Špalku, neboť ve Znojmě nejsou schopni ji kvůli nezájmu místních o vzdělání hrát v původním znění, jak už jsem si stěžovala. Každý ať si zkrátka chodí na taková setkání, jež odpovídají jeho naturelu. Dokud se po mně nepožaduje účast a dokud se na takových setkáních netýrají koťátka a štěňátka, je mi to lhostejné, neboť to není můj job.

Proto absolutně nechápu plakátky, které vylepuje na své imaginární fejsáčové zdi naše prostorově i názorově výrazná právnice:

Je to hloupé, je to hnusné a je to směšné. Předčím že ti perfektní rodičové svoje perfektně obyčejné děti chrání? Tomu nerozumím. Před světem? Gayové, lesby a ani nebinární osoby děti nežerou. Naopak, mohou k nim být o dost hodnější (ale taky ne vždy), než tradiční tátové a mámy. A pokud by jim ubližovali a trápili je, což se kldině může stát, to, že je někdo LGBT+ z něj nedělá dobrého člověka, pak je namístě se chovat jako ke každému jinému. Ochránit děti (a mezi týrání já teda řadí i hormonální terapie a operace genitálií pro zmatené teenagery) a potrestat dospělé. Proč to dělat jinak

Víte, to, že vás LGBT+ štve, je jen váš problém. to vy sami dáváte motor všemu okolo. Kdyby si nikdo, ale nikdo Prague pride nevšímal, ani by neprobíhala, protože by neměla důvod. Koho by bavilo někde tajtrlíkovat, když by to nevyvolávalo reakce a emoce, že… A naopak platí, koho by to nebavilo, když to mnoho lidí děsí, nedá jim to spát, rozčilují se, naříkají, křičí a odmítají. Popichovat druhé je totiž velká zábava. To ví i děti ve školce. Kdyby lidi dokázali nechat ostatní na pokoji a nevnucovat pořád všem svoje představy o o jediné pravé morálce a pravdě, bylo by to všechno jednodušší. Jenom by se na světě asi vůbec nic nedělo a nakonec by to byla jedna velká nuda. Je tak možná faktem, že právě dráždění druhých a snaha převychovat je k obrazu svému je základní hnací silou lidstva.

Já osobně přeju útrapy manželství ze srdce každému. Ať si jich užije, co hrdlo ráčí. Ještě každý druhý gay, lesba či nebinární bude žebrat o rozvod od stolu i lože! Protože oni jsou konec konců prostě úplně stejní jako všichni ostatní.