Občas napíšu na Twitter našeho hlavního lampasáka, protože to je asi jediný způsob, jak komunikovat s jeho hipsterskými poskoky. Marně totiž čekám na odpověď na žádost o informace k tomu, proč jako klimaticky odpovědný starý muž myslící na mladou generaci (jak se profiluje) jedl v den inaugurace zapovězené hovězí. Přes oficiální podatelnu to nějak vázne, možná budu se sociální sítí úspěšnější.

K mému překvapení jsem dnes na profilu Taťky Šmouly narazila na toto odporné sdělení:

Je ten dědek natolik senilní, že zapomněl, že on a ta jeho první dáma byli právě ti, proti komu disidenti vystupovali? Že oni dva jsou to čiré zlo, které by měl rozumný a svobodný člověk rozpoznat na první dobrou? Chápe, že to oni dva jsou neuvěřitelně obskurními relikty bývalého komunistického režimu? Ví, že byli ochotni mu sloužit až za hrob a poslouchat jakoukoliv číčovinu by jim nadřízení přikázali? Dokáže toho geronta někdo doopravdy považovat za dobrého a čestného člověka a radovat se, že je to prezident a být na to ještě hrdý?

Myslím, že tenhle post je ještě horší než ten velikonoční „o pohodě“ s Mickou, která vypadá, jako by utekla ze Řbitova domácích zvířátek (a to píšu jako extrémní kočkofil, nicméně je fakt, že tahle kočka je stejně děsivá jako její páníčci).

Proboha živýho, lidi, kdy konečně přestanete věřit politikům a budete žít sami za sebe? Kolik ještě takových Pávků, Hamplových, Rajchlů, Fialů, Válků a spol. musí kvůli pitomým spoluobčanům projít mým životem?

P. S.: Skutečně si drzý stát troufá žádat po lidech, aby kvůli kojotům jako je Pavel umírali ve válkách? Kvůli společnosti, národu, vlasti, demokracii, republice a jiným přitroublým klišé? Nasrat, jo nasrat