Dneska jsem se nasmála jako nikdy. Na Rajchlově fejsáči jsou jakési hysterické výkřiky kvůli mé osobě naprosto neznámým, a tudíž mně úplně ukradeným, ženštinám z Ukrajiny. Ne, fakt mě to nezajímá, stejně jako mne nezajímají další cizí lidi, z Čech, Moravy nebo třeba Laponska, a cokoliv, co se jim děje, protože z toho bych se musela zcvoknout – jen si představte, co dělají ženám třeba muslimové v každičkém okamžiku každičkého dne. Mimochodem, když už mluvíme o násilí na ukrajinských ženách, Ukrajinci asi nebudou gentlemanové, domácí spory patrně řeší mnohdy ručně a stručně. Přemítat o neštěstí světa jsem si zkrátka už před řádnou dobou zakázala, neb je to hloupé, nicneřešící a k ničemu – bolestí je na světě skutečně hodně, vždycky bylo a vždycky bude. Lepší je mít svoji vlastní radost, protože život je dost krátká záležitost.

Ale zpět k Rajchlově FB. Na jeho plky měl potřebu regovat neméně hystericky jouda z KDU jménem Martin Rybár, a tak jsem se dostala k FB profilu tohoto statného junáka. A co jsme neobjevila. Ha! Prý že klimatická změna, jasně!Obézní, zřejmě podle dnešních poťouchlých měřítek ještě mladý muž, tam má tuto fotku:

Onen idiot nejen že všude cpe své nebohé děcko a je mu fuk, že ho očumuje kde kdo, ale je mu evidentně fuk i to, že jeho domovská strana ústy ministra životního prostředí Hladíka prosazuje zuby nehty agendu ochrany před změnou klimatu a Green Dealu. Změnit se a být konečně odpovědný nehodlá. Sedí si na obří zahradě, spaluje zbytečně dřevo, griluje zavražděnou klimaticky nebezpečnou zdechlinu (na „tofucana“ to, co vopíká, nevypadá, že?), v pozadí zaparkovaná dvě fára a ještě se posmívá suchu! Já padnu. Uhlíková neutralita tomuto kojotovi nic neříká.

Přesně takto to politikové myslí s klimatickou změnou. Vůbec tomu nevěří, lžou, podvádí a chovají se jako totální environmentální papaláši. Přitom Hladík, boss tady tohodle pitomečka, veřejně mektá:

Česko by se dle Hladíka mělo ve snaze o zmírnění klimatických změn přesunout k nízkoemisní bezuhlíkové energetice a bezuhlíkové dopravě. Cílem je uhlíková neutralita do roku 2050. „Na ministerstvu máme jasný plán, adaptační strategii, jakým způsobem dokázat upravit naši přírodu, krajinu a obce a města na klimatickou změnu,“ řekl ministr.

Vůbec tomu ale, stejně jako jeho podřízení, nevěří. Je to jen divadýlko. Hra.

Právě kvůli takovým nemorálním zrůdičkám jako je nevzhledný špekatý fousáč s miminem z úvodní fotky, který si bezohledně cpe svoje sádelnaté břucho masem, až mu tuk a pívo teče po fousisku, přičem to zamordované zvíře vytvořilo mnoho CO2, a kvůli tomu trpíme podle tvrzení politiků a vědců my všichni suchem nebo povodněmi, si myslím, že je naprosto nezbytně nutné zavést klimatická přiznání politiků, jinak si budou oni sami dělat, co chtějí, ale po poddaných budou žádat plnění „strategických cílů. klimatické politiky“.

To, že politikové jen lžou, se projevuje v reálném chodu úřadů:

Škoda, že nemám páky na to, abych dokázala klimatická přiznání politiků protlačit. to bychom myslím všichni svorně koukali, jak žijí ti nahoře, a jim by možná zhořklo aspoň trochu v ústech, neboť by museli jíst kašši, kterou pro nás navařili. I když – překvapeni bychom asi z životního stylu politiků nebyli. Je to totiž stále stejná písnička, co svět světem stojí. Proto je jediná rozumná cesta hodit na stát a jeho poskoky bobek.