Jsem hodná holka a přeju všem, aby měli přesně to, po čem touží. Proto mám obrovskou radost z toho, že konečně doopravdy chybí Nurofen pro děcka. Jen ať maminky namáčí pro svoje drahocenné dětičky ponožky do octa, když mají horečku. Jen ať běhají v marné naději po lékárnách a somrují tu čípky, tu sirupy, tu aspoň nějaké tabletky s paracetamolem či i ibuprofenem. Jen ať trpí a hodně, když si přesně toto dávno přáli. Je přece dobře, že se přání plní aspoň o Vánocích!

Jsem tupá, to ví každý. Proto jsem si od jara 2020 hloupě a v rozporu s tím, co říkali politici, soudci a média myslela, že stát je svině. Ti moudřejší a znalejší věděli, že státy jednají vždy v jejich zájmu a že chudobu, bídu, zmar, nedostatek a strach společnost potřebuje a že je to jen malá daň za to, že zachráníme přestárlé a nemocné a Ukrajince. Proto všichni s klidným srcem a lehkým úsměvem souhlasili s covidími opatřeními, proto spolkli ukrajinskou pohádku i s navijákem.

Všichni ti, kdo věří státu, se dočkali pokračování v jaké doufali. Proto si musím z hloubi duše přát, aby byl svět opravdu v pořádném loji, musím doufat, že lidi ty svoje nurofeny a jiné sračičiky neseženou, protože jinak by nebyli šťastni a neměli by to, v co tolik věřili a pro co dělali první poslední – od šití roušek, testování dětí, přes štědré dotování ukrajinských migrantů až po důvěru ve stát, demokracii a soudy. Kéž dlouho trvá naše společná bída a kéž se máme co nejhůře! Kéž dojdou všechna antibiotika i léky na srdce, kéž státy ve společné snaze vymlátí drůbež, kéž plyn stojí pětkrát tolik a kéž není ani dost jídla. Jedině tak totiž budou všichni ti, kdo baští jakoukoliv „current thing“ (a že jich je!), spokojeni!

Drazí přátelé, abych použila totéž oslovení, co náš premiér, na kterého můžeme být konečně hrdí, pevně věřím, že vaše děti budou hodně chudé, hodně nemocné a bez jakékoliv medikace, hodně hladové a že jim bude hodně zima a že se jim dostane toho nejhoršího vzdělání, které jen s ukrajinskými spolužáky a klimaticky odpovědnými a genderneutrálními kantory mohou dostat. Držme si společně palce, aby sirupy proti horečce měly výpadek skutečně minimálně až do jara 2023, jinak by si to blaho, kterého jsme konečně společnými silami dosáhli, nikdo z vás pořádně neužil. Žijme spolu dlouho a blaze ten náš český sen!

Každému, kdo by si mi postěžoval, že mu chybí nějaké základní léky říkám: „Nechápu, o čem to mluvíš, Vždyť máš přesně to, co sis přál! Chtěl jsi bojovat s covidem, s Putinem, proti změnám klimatu a tak buď rád – máš všecko!“

Mimochodem, všimli jste si někdy, jak nádherný vzorec ta účinná látka našich růžových kamarádů má? Já už o věcech přemýšlím jen tak, co by se asi mohlo hodit pro domácí výuku a myslím, že tohleto ještě použijeme.

Zdroj: Wiki