Docela se bavím. Největší Amazoka všech dob roní krokodýlí slzy nad tím, jak ji prasátko bradavičnaté, náš ministr zdravotnictví, strašlivě uráží. V ten stejný okamžik ale Právnička roku sdílí na svém FB tuto informaci:

Pikantní na tom všem je, že na webu KHS Olomouckého kraje visí tohleto oznámení:

Doplňuji vzhledem k vtipnému vývoji: Jana Zwyrtek Amazonka Dezinfo Hamplová je sice zlá i blbá, ale vždycky za to, co provede, může někdo jiný a ona zkrátka jen skočí na špek s těmi nejlepšími úmysly pomáhat druhým. To, že je oběť, je vždy a v každé situaci to podstatné.

Stejně trapná výmluva jako svého času při spolupráci s jinou báječnou senátorkou Kovářovou. Tyhlety dvě staré ježibaby pospolu, to je vážně dílo.

„Informaci“ přetisklo“ i Zdravé fórum. Ani se tomu nedivím, o těch nemám už dávno dobré mínění.

Bohužel je spousta zoufalých a zmatených lidí, kteří Hamplové ještě pořád věří a baští jí každou koninu, kterou sdílí. Hrozně, ale hrozně mě to štve (ráda bych napsala sprostější slovo, které by lépe vystihlo moje pocity vůči těmto lhářům profitujícím ze strachu lidí – jsou totožné jako vůči státu, který se chová stejně). Hamplová, Rajchl a kol. totiž nejen vykradli, ale i totálně zničili to, o co jsme se 3 roky snažila… Sakra. Pověsit je za uši do průvanu by se patřilo!

Lidi, prosím, prosím, prosím. zkuste přemýšlet a jednat sami za sebe a sami o sebe se starat. Jste jediní, kdo to s vámi myslí vážně dobře.

P. S.: Doufám, že se mi politická krysa Hamplová konečně omluví za napadání za podání covidových žalob!