Jak asi víte, poslala jsem Janě Dezinfo Amazonce Převlékačce kabátů První dámě Právniččce roku Zwyrtek Hamplové, předžalobní výzvu, aby se mi omluvila za sprosté napadání, kterého se opakovaně dopustila, když jsme jako první podali s Davidem covidí žaloby proti státu, kdy o nás psala, že to děláme pro prachy a politickou kariéru (což zrovna od ní sedí jak p*del na hrnec).

Dnes mi od oné prostorově výrazné madam přistála v datovce bizarní odpověď, ze které je zřejmé, že naše advokátní lhářka nezná judikaturu soudů ke covidu a je úplně, ale úplně mimo. No to mě podržte! Jak je to vůbec možné? Ačkoliv se tedy imrvére chlubí našimi soudními „úspěchy“, které nám drze pro svoji propagandu krade, najednou tvrdí, že mne nezná. Může to znamenat jediné – ani jedno ze stovek našich covidích rozhodnutí nečetla, ale do očí se lidem staví jako profesionálka. To je ale prohnaná a všemi mastmi mazaná potvora, to vám povím.

Milá zlatá, tak já ti povím, kdo jsem – jsem ta, z jejíž dennodenní mravenčí práce už tři roky tyješ, díky které jsi u plného korýtka a do které ses velmi sprostě navážela. Já na tebe nezapomenu a nikdy nepřestanu připomínat, co jsi ve skutečnosti zač, aby lidi, aspoň někteří, věděli, že nemají skákat na špek nikomu. I když má ten špek pěkně tučňoučký. Já se dobře bavím. Tohle je naprosto, ale naprosto úžasné, ani jsem nedoufala, že Amazonka takto zareaguje. Stačí jen trošku poškádlit a je to.

Kočičko, pokusím se osvěžit ti paměť, ju? Jednu dobu jsme si spolu moc pěkně dopisovaly, dokonce i s tvojí dcerunkou. To bylo, když jsi spolupracovala s Kovářovou na tom, jak nás všechny pěkně zavřít v covidových zákazech. Nepamatuješ? To je stařeckou demencí, nebo čím? Je blbý, že je všecko zaznamenaný na těch internetech, co?

V rozhovoru ta advokátní … ehm, říkala:

P. S.: Hamplová, když mám za příjmením Ph. D., znamená to, že jsem o něco lepší právnička, jako taková erudovanější. Nejsem jen nějaká ušmudlaná magistra práv, ale doktorka. Kapišto? Já tu žalobu nakonec asi fakt podám. Chci si totiž přečíst repliku s argumentací největší Amazonky všech dob. Vy ne?