Osobně si myslím, že s vakcínou není nic moc zvláštního, asi to bude podobný farmaceutický šmejd jako jiné vakcíny a většina tzv. léků, jejichž zásadní vlastností je, že vás přivedou o dost dřív do hrobu, než je nutné. i když těžko říct – měla jsem babičku, která v životě jedla snad jen 3x acylpyrin, a když jsme byli zranění, doporučila nám omýt si to vodu z kohoutku, neb je to dezinfekce, když je v ní tolik chlóru, a tahleta babička umřela v 83 letech. Pak jsem měla jsem dědu, který měla takovou tu lékovku a kdykoliv jsme k nim přijeli, nutil mamku mu překládat lékařské zprávy a u doktorů byl pečený vařený stejně jako v nemocnici, přičemž musel veřejnému zdravotnímu pojištění pořádně pustit žilou (a přesto i po mnoha operacích jedl až do smrti smrťoucí, která ho dostihla v 80, jen špek a pil pivo a na zdravou výživu úplně kašlal). Jak vidíte, oba měli značně rozdílný přístup k medicíně, oba se dožili dobrého věku a oba kupodivu nakonec umřeli.

Abych to tedy uzavřela, nemyslím si, že slavný fajcr a kol. jsou něčím výjimečně jedovatým, jen prostě obvyklý „léčebný“ standard, tudíž si ani nemyslím, že vakcína způsobí hromadný úhyn značného počtu lidské populace. možná právě proto mne nepřestává fascinovat, jak moc pozornosti jsou lidé schopni věnovat fantaziím o tom, jak nakonec všichni očkovaní zemřou a jak se ukáže, že ti udatní neočkovaní, kteří přetrpěli všechny ty děsné ústrky (jakéže prosím vás???) měli recht a jsou hotoví gerojové větší než všichni Ukrajinci dohromady.

Nechápu, že to pořád řešíte. Fakt ne. I kdyby všichni očkovaní umřeli, proč by vás to mělo trápit? Copak se vás smrt cizích lidí nějak týká? Copak vám to může být líto? Vždyť jsou to cizí, podtrhuji cizí, lidé! Copak můžete brečet, skučet a naříkat? Vždyť je to lhostejné. Svět se bude točit dál, i kdyby 60% lidstva zemřelo. Nebo i kdyby šlo o procent sto.

Jediné, co by vás v této souvislosti trápit mělo a mohlo je, že:

  • očkovaní vyžerou zdravotní péči. budou otravovat se svými stupidními problémy a těm, kdo se opíchat nenechali, ukradnou místa u lékaře;
  • mrtvoly očkovaných znečistí strašlivým způsobem životní prostředí – no podívejte se na to logicky – kam s nimi? Co když to s nimi půjde nějak rychle z kopce a ani mrazáky nebudou stačit? To je docela horor, víte, jakou taková hnijící těla udělají všude paseku a kdo to bude jako uklízet? Fuj. Musím se dodívat na Spalovače mrtvol, abych věděla, jak na to;
  • očkovaní neumřou a budou jen nemocný, strašně otravný a budou vyžírat a vycucávat sociální systém, protože všichni ti nemakačenkové budou chtít dávky a podporu a ještě péči v zařízeních pro neschopné;
  • bude strašně moc sirotků a ti budou otravní a budou zatěžovat systém;
  • ještě víc než sirotků bude toulavých psů a koček, kteří dřív patřili všem těm mrtvým očkovaným;
  • budou problémy s řízením příšerných institucí zvaných státy, neb politikové buď jako očkovaní zemřou nebo budou mít ty dávky pro nemocné.

Tyjo, teď se mi z těch představ orosilo čelo. A to jsem ještě nezvážila, zda nedojde na Resident Evil a očkovaní se nepromění v zombíky živící se masem neočkovaných.

Ale vážně – prosím vás, přestaňte řešit očkování. Když očkovaní umřou tak umřou. No a co. Když budou nemocní, budou nemocní. No a co. Když se jim nic nestane, nic se jim nestane. No a co. Cizí lidi vám přece můžou být úplně ukradení. Důležité je jen to, co děláte vy sami a měli byste žádat po druhých, aby vás nezatěžovali důsledky svých stupidních rozhodnutí. Kdyby fakt nastal některý z mimořádně nepravděpodobných scénářů a očkovaným by se rozpadlo zdraví, mě osobně by hrozně štvalo, že se na jejich stupiditě mám podílet financováním lékařské péče nebo dávek a že mi stát ukradne další drahocenný čas a donutí mne víc pracovat a odvádět mu víc desátků.