Dnes jsem chtěla založit novou složku do nadřazené Anti-covid složky, kde zakládáme vše, co jsme zatím v souvislosti s domnělým (a od počátku chybným) bojem za svobodu za poslední dva roky udělali. Vím, že David podal víc než dvě stovky žalob, vím, že web Stav bez nouze má bezmála tři miliony přečtení a že jsem tam zveřejnila 1258 příspěvků. Čísla mne ale celkově baví, tak jsem si řekla, že se podívám na vlastnosti složky Anti-covid (dřív jsme jí říkali AntiBabiš, ale to časem ztratilo na významu) a zjistím si víc o tom, jak moc jsme se pomátli.

Musím říct, že mne výsledek docela překvapil. Vypadá to, že jsme ve vlastní blbosti věnovali boji za něco tak marného, jako je iluze právního státu, tolik dnů života, které už nikdy nezískáme zpět, že by jeden brečel. Kdybych namísto toho raději pila pivo, hladila kočky a koukala pánubohu do oken, udělala bych o tolik líp!

13 366 souborů, 9,78 GB… Ahjo, to je docela dost velký důkaz naší naivity, viďte.

Beru to jako ponaučení. Už nikdy nebudu dělat věci, které jsou zbytečné a budu se věnovat jen tomu, co má smysl: sobě, rodině, dětem, přátelům, zvířatům, zábavě, pivu, radosti a tomu, co má smysl.